Medzinárodný kemp

Máš vek od 18 do 30 rokov a zaujíma ťa misia prekladu Biblie? Chceš sa o nej dozvedieť viac a zistiť akú rolu v nej môžeš zohrať ty?

Prihlás sa na jeden z našich medzinárodných kempov.

Čo ťa na kempe čaká? Ráno začíname modlitbami a chválami, potom sa budeme učiť, čo nám o Božej misii hovorí Biblia v knihe Skutkov. Nasledovať bude program, počas ktorého sa budeš môcť zoznámiť s prácou prekladateľov Biblie a jej dopadmi na ľudské životy. Ukážeme ti ako práve tvoje zručnosti a vedomosti môžu pomôcť pri prekladaní Biblie a tiež v sprístupnení Božieho slova ľuďom hovoriacim rôznymi jazykmi sveta.

Počas celého pobytu sa budeš môcť porozprávať s členmi Wycliffe, ktorí budú zdieľať svoj osobný príbeh o tom ako práve ich Pán Boh použil pri preklade a šírení svojho Slova.
Poobedia budú plné relaxu, objavovania i leňošenia na slnku. Spoločné stolovanie na záver dňa a kopec príležitostí zoznámiť sa s ostatnými v úžasnom prostredí – aj toto môžeš očakávať na našom kempe.

Kedy a kde a za koľko

1. Kemp sa koná v Rakúsku v termíne od 7do 17 júla 2020, Schloss Klaus, cena 450€, komunikovať sa bude v angličtine
2. Kemp sa koná vo Švajčiarsku v termíne od 19 do 29 júla 2020, YWAM Burtigny, cena 400 €, bude dvojjazyčný – vo francúzštine a angličtine, stačí ak ovládaš plynule len jeden z týchto jazykov

Pre záväznosť prihlášky sa platí záloha 100 €. Cestovné náklady spojené s cestou na kemp a späť nie sú zahrnuté v cene kempu.

Viac informácií o kempoch (v angličtine) nájdeš TU. V prípade, že sa chceš niektorého z týchto kempov zúčastniť, KONTAKTUJ NÁS.